Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wyborze Partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji projektu "Zdrowe nawyki nowe życie"

Informujemy, że w dniu 23 kwietnia 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej do wyboru partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji projektu pt. „Zdrowe nawyki nowe życie”. Przedsięwzięcie to realizowane jest w ramach konkursu dotacji „Regionalne Granty na Rewitalizację – edycja 2025”.

W odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym naborze wpłynęła jedna oferta, złożona przez Zarząd Okręgowy Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu. Komisja stwierdziła, że oferta spełnia wymogi formalne i merytoryczne określone w ogłoszeniu. W wyniku dokonanej oceny punktowej oferta uzyskała łącznie 20 na 22 możliwe punkty.

Biorąc pod uwagę wyniki oceny, Komisja zarekomendowała Prezydentowi Miasta Przemyśla wybór Zarządu Okręgowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu na partnera w celu wspólnej realizacji mini-projektu społecznego pt. „Zdrowe nawyki nowe życie”.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu prac oraz składu Komisji Konkursowej znajdują się w załączonym poniżej protokole.

 

PDFProtokół Komisji Konkursowej.pdf (88,32KB)
 

 

 

 

 

Kategorie strony: Organizacje pozarządowe