Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Protokół z kompleksowej kontroli gospodarki finansowej Miasta Przemyśla przeprowadzonej przez Regionalną Izbę Obrachunkową

PDFProtokół z kompleksowej kontroli gospodarki finansowej Miasta Przemyśla przeprowadzonej przez Reionalną Izbę Obrachunkową - częśc 1.pdf (6,54MB)
PDFProtokół z kompleksowej kontroli gospodarki finansowej Miasta Przemyśla przeprowadzonej przez Reionalną Izbę Obrachunkową - częśc 2.pdf (6,99MB)
 

Na podstawie art. 5 ust 2 oraz art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2022 r. poz. 902 t.j.) dokonano wyłączeń w BIP jawności treści zawartych w Protokole kontroli. Podstawa prawna wyłączenia: rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1 z późn. zm.). Anonimizacji dokonała: Renata Zielińska Główny Specjalista w Wydziale Finansowej.