Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Podziękowania za Narodowy Spis Powszechny 2021

dziękujemy_coverphoto-strona-NSP-2.jpeg

Dziekujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021. Szczególne podziękowania składamy na ręce Rachmistrzów Spisowych i Gminnego Biura Spisowego za ogrom pracy włożony w  realizację i organizację Spisu  na terenie naszego miasta. Duże znaczenie dla powodzenia spisu miało zaangażowanie lokalnych społeczności i instytucji oraz innych liderów społeczności lokalnych. Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 6 miesięcy nieustanie przypominali, że wszyscy #LiczymySięDlaPolski i każdy z nas powinien wziąć udział w spisie powszechnym.

Ze wstępnych danych wynika, iż spisu dokonało ok 85% mieszkańców Przemyśla, jednakże podliczanie wyników jest w toku, a pierwsze dane oficjalnie poznamy w styczniu 2022 r. 

Jednocześnie informujemy, iż Gminne Biuro Spisowe zakończyło pracę. Wszelkie pytania związane ze Spisem prosimy kierować do Głównego Urzędu Statystycznego. Kontakt telefoniczny do Urzędu Statystycznego w Rzeszowie jest możliwy pod nr telefonów: (+48) 17 853 52 10,  (+48) 17 853 52 19.