Miasto Przemyśl

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Komisarz Wyborczy w Przemyślu

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24, 37-700 Przemyśl:

1.

Katarzyna Ewelina Kalinowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Gabriel Piotr Fac, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Tadeusz Błaszczyszyn, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Ostrów - Członek

4.

Wanda Maria Cyrano, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Justyna Krystyna Gaweł, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Łętownia - Członek

6.

Małgorzata Zofia Gorzelnik, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

7.

Małgorzata Maria Wawrykowicz, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

8.

Paweł Jan Wojdyło, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

9.

Jakub Robert Zabroni, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Arleta Joanna Kliś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Alina Bożena Hołowid, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Teresa Ewa Bartnicka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

4.

Katarzyna Bilińska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

5.

Maria Fedczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Magdalena Patrycja Grędus, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Batycze - Członek

7.

Małgorzata Eleonora Janiszewska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

8.

Jadwiga Małgorzata Koszcz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Sośnica - Członek

9.

Barbara Mazur, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl - Członek

10.

Katarzyna Mielniczek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

11.

Aniela Rempoła, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Monika Ada Jodłowska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Piotr Marcin Sawecki, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Dobrowolska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Tomasz Michał Gałuszka, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Żurawica - Członek

5.

Wiesław Kazimierz Hołowid, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Michał Jakub Kalnicki, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

7.

Teresa Kliś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

8.

Gabriela Korytko, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Renata Maria Nachyra-Zakaria, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

10.

Liliana Ewa Pisz-Maliczowska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Żurawica - Członek

11.

Jan Starzak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38, 37-700 Przemyśl:

1.

Bernadeta Dominika Stecyk, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Zdzisław Solka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Iwona Fris Dudziak, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

4.

Anna Krystyna Kuźniar, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

5.

Elżbieta Dorota Olejko, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Kuńkowce - Członek

6.

Paweł Łukasz Płóciennik, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl - Członek

7.

Sabina Wioleta Sitarz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Dominika Laura Wasyłeczko, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

9.

Magdalena Zawalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hureczko - Członek

10.

Elżbieta Ziembolewska-Binkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18, 37-700 Przemyśl:

1.

Anna Maria Zabłocka, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Piotr Paweł Szałyga, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Bircza - Zastępca Przewodniczącego

3.

Rafał Maciej Hołowid, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Anna Henryka Krewko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Anna Maria Miśniak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Patrycja Weronika Napora, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Oleszyce - Członek

7.

Jolanta Józefa Pridka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

8.

Władysław Stafij, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Marta Trzeciak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Krystyna Maria Świetlicka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Stanisław Solka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Dawid Franciszek Gardziel, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Alicja Kapitan, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

5.

Łukasz Adam Lizak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Wanda Lubyj, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

7.

Anna Katarzyna Orłoś, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

8.

Krzysztof Andrzej Piwko, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

9.

Marlena Szczygieł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44, 37-700 Przemyśl:

1.

Małgorzata Renata Dyjak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Monika Magdalena Giec, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Ewa Edyta Dybek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Ewa Danuta Frankowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

5.

Patrycja Anna Kiełtyka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Żurawica - Członek

6.

Piotr Tomasz Pałubniak, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

7.

Anna Grażyna Pawłowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

8.

Andrzej Jacek Próchnicki, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

9.

Witold Wysocki, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44, 37-700 Przemyśl:

1.

Małgorzata Barbara Dziwik, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśł - Przewodniczący

2.

Andrzej Marek Babiś, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Hubert Dyjak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Ewelina Maria Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Krystyna Mik, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Maria Pilip, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Witoszyńce - Członek

7.

Elżbieta Dorota Przerwa, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

8.

Stanisława Halina Rodak-Wojtowicz, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Ireneusz Romuald Sosnowski, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

10.

Katarzyna Karolina Sysak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

11.

Małgorzata Zakielasz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10, 37-700 Przemyśl:

1.

Michał Stachowski, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Kupiatycze - Przewodniczący

2.

Jolanta Katarzyna Polak, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Janina Krystyna Chyłek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

4.

Bartłomiej Marcin Fedyk, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Aleksandra Wiktoria Kaczmarska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Renata Barbara Kamińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Renata Barbara Kwaśniak-Rodak, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Jarosław Markewycz, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl - Członek

9.

Małgorzata Kazimiera Pawlisz, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

10.

Janusz Stojak, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

11.

Teresa Zofia Wypor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10, 37-700 Przemyśl:

1.

Mariusz Paweł Rodak, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Batycze - Przewodniczący

2.

Anna Maślak-Chylińska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marzena Lucyna Igras, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

4.

Agnieszka Jop, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

5.

Halina Kasyan, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Grażyna Janina Krzyżanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

7.

Marcin Józef Łaba, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl - Członek

8.

Waldemar Mariusz Pałys, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Beata Elżbieta Piwko, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

10.

Katarzyna Maria Sokół, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

11.

Teresa Weryk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Joanna Agnieszka Szałajko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Paula Skrzypek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Barbara Agata Bańcarz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

4.

Patrycja Weronika Bil, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

5.

Marzena Karolina Czaja, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

6.

Paweł Piotr Depczak, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

7.

Wiktoria Anna Kwiatkowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Karolina Weronika Tkacz, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

9.

Anna Zawilińska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6, 37-700 Przemyśl:

1.

Alicja Pilichowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Elżbieta Dobrowolska, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marek Robert Dobrowolski, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Anna Małgorzata Kądziela, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

5.

Ewa Kucab, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

6.

Łucja Leja, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

7.

Dariusz Łukasz Mikoś, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Łucja Danuta Pałys, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Genowefa Rusinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Agnieszka Maria Hańczuk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Artur Jacek Kazimir, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Teresa Magdalena Latocha-Guła, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Darowice - Członek

4.

Marzena Maria Lech-Kubas, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Walawa - Członek

5.

Irena Muła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

6.

Grażyna Maria Pasławska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

7.

Małgorzata Szulc, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Iwona Świętyniowska, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Hermanowice - Członek

9.

Kamila Patrycja Urban, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

10.

Agnieszka Wanda Zacharecka, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

11.

Łukasz Paweł Zaleski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl:

1.

Witold Janusz Maślanka, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Małorzata Stawarz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Bąk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

4.

Beata Teresa Bratuś, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Anna Hendzel, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

6.

Kinga Kielar, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Barbara Lech-Bembenek, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

8.

Katarzyna Helena Łozińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

9.

Kamila Karolina Norek, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

10.

Janina Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

11.

Sylwia Andźelika Walewicz, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Bolestraszyce - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8, 37-700 Przemyśl:

1.

Wiesław Tadeusz Tokarz, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Teresa Renata Bereś, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Karolina Ciołek, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Barbara Iwona Furman, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

5.

Bernadetta Guzik, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

6.

Ewa Wiesława Kawecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Kuńkowce - Członek

7.

Monika Urszula Kilon, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Ostrów - Członek

8.

Jolanta Maria Koperska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Elżbieta Teresa Łuc, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

10.

Agnieszka Magdalena Mularczyk, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

11.

Grzegorz Jan Płocica, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl:

1.

Judyta Anna Szydłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Witold Andrzej Mulczyński, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Kamil Bogusław Bącal, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

4.

Marian Tomasz Boczar, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Monika Marzena Gierczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Piotr Andrzej Huget, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

7.

Urszula Maria Jurkiewicz, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Nehrybka - Członek

8.

Marcin Łomański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

9.

Monika Wiktoria Łuc, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona, ul. Piotra Skargi 7, 37-700 Przemyśl:

1.

Anna Cholewka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Sławomir Kutwicki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Witold Tomasz Dorosz, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

4.

Zdzisław Jerzy Korzekwa, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Aneta Beata Kozioł, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Dariusz Andrzej Matwiej, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

7.

Ewa Helena Rojek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

8.

Marzena Jadwiga Szarek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Bożena Turek, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27, 37-700 Przemyśl:

1.

Teresa Barbara Wojnarowicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Paweł Gibała, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Ostrów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Michał Mirosław Jefimow, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Katarzyna Kostecka, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

5.

Ewelina Dominika Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

6.

Paweł Ruciński, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

7.

Magda Małgorzata Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

8.

Sylwester Krystian Strzępek, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

9.

Anna Turek, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

10.

Ewa Maria Tustanowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

11.

Grażyna Elżbieta Urban, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19, Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Marek Henryk Słota, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Adam Bogusław Bujak, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Renata Elżbieta Fac, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

4.

Tomasz Robert Frankiewicz, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

5.

Agata Dorota Korytko, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

6.

Marzena Marta Kurzyńska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

7.

Iwona Urszula Pałubniak, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

8.

Magdalena Maria Sokołowska-Łomańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

9.

Elżbieta Joanna Zapotocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Krzysztof Stanisław Lach, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Witold Wołczyk, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Robert Mariusz Gawlik, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Paulina Anna Hadała, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

5.

Iwona Mucha, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Eliza Paula Porębska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Piotr Rzeźwicki, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

8.

Tomasz Andrzej Sawicki, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

9.

Monika Kinga Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Członek

10.

Agnieszka Renata Urban, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Prałkowce - Członek

11.

Sylwia Żyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krasiczyn - Członek

 

 

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21, Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Agnieszka Czesława Cynowska-Porada, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Lucyna Łucja Kłos, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agata Hayder, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Renata Helena Karpowicz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Waldemar Paczkowski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

6.

Renata Katarzyna Romaniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Renata Rucińska, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

8.

Anna Jolanta Sienkiewicz, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

9.

Gerda Joanna Zapotocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Ewelina Anna Dziewicka, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Katarzyna Monika Wojtyna, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marek Józef Bator, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Piotr Bembenek, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

5.

Urszula Kasprzyk, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Marek Pilch, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

7.

Józef Kazimierz Rodzeń, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Bożena Maria Wojdyło, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Teresa Zawilińska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30, 37-700 Przemyśl:

1.

Edyta Florczak, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Adam Piotr Wąsowicz, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Danuta Baran, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

4.

Agnieszka Zofia Błażkowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Zbigniew Stanisław Kijanka, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

6.

Wojciech Antoni Kłyż, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Dorota Maria Kondracka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

8.

Emanuela Maria Kroczek, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Hureczko - Członek

9.

Krystyna Danuta Mazurek, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

10.

Kazimierz Szczypek, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

11.

Andrzej Tadeusz Wojtyna, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Agnieszka Katarzyna Błachuciak-Bąk, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Krzysztof Janusz Baran, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Łuczyce - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Jurczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Renata Wanda Kamińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

5.

Krystian Natanael Kruk, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Irena Matuszek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Agata Krystyna Oszczypko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

8.

Jolanta Anna Rodzeń, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Mariola Sidor, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl:

1.

Katarzyna Anna Harasimowicz-Gąska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Bogumiła Widzisz-Słowak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bogusława Anna Baran, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Łuczyce - Członek

4.

Anna Małgorzata Bardzińska, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Elżbieta Maria Cisowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

6.

Małgorzata Alicja Drąg, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

7.

Patrycja Anna Sałdan, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

8.

Monika Aneta Skut, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

9.

Małgorzata Torchała, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl:

1.

Marcin Łukasz Drąg, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Tuligłowy - Przewodniczący

2.

Anna Elżbieta Chrzanowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marlena Monika Babiś, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Członek

4.

Barbara Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

5.

Lidia Elżbieta Sawecka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

6.

Małgorzata Barbara Wójcik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Lucyna Barbara Ziąber, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Aneta Lidia Chmiel, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Magdalena Joanna Krasnowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Robert Dobrowolski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

4.

Sylwia Marzena Fiek, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

5.

Elżbieta Bożena Leszczuch, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

6.

Elżbieta Bogusława Loder, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

7.

Jowita Maliczkowska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Żurawica - Członek

8.

Magdalena Pilch, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Zbigniew Sawecki, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

10.

Krystyna Marzena Smyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

11.

Irena Wielgosz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Grażyna Romualda Maślach, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Elżbieta Barbara Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wacław Bronisław Chmiel, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Jarosław Kaczmar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Agnieszka Maria Kalnicka, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Członek

6.

Monika Katarzyna Lach, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

7.

Ryszard Bolesław Odor, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

8.

Aleksandra Pilch, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

9.

Elżbieta Anna Socińska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29, Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Andrzej Marek Starzec, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Barbara Alicja Wojciechowska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Maria Gremska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Monika Jadwiga Jop, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Grochowce - Członek

5.

Marek Kaczmar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

6.

Janusz Kuniec, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Anna Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

8.

Kamil Piotr Norejko, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

9.

Aneta Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

10.

Anna Małgorzata Tarnawska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

11.

Przemysław Maciej Wnorowski, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30, Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a, 37-700 Przemyśl:

1.

Pamela Burdziak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Dariusz Witold Malawski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Ewa Karlik, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Krystyna Kilan, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Bożena Alicja Kowalska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

6.

Elżbieta Barbara Kuzyk-Bogusiewicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

7.

Agata Krystyna Oleszek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krówniki - Członek

8.

Tadeusz Józef Skolarczyk, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Buszkowice - Członek

9.

Jagoda Wiktoria Szydłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23, 37-700 Przemyśl:

1.

Andrzej Arkadiusz Słodyczko, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Andrzej Władysław Furmański, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wiktoria Anna Harpula, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl - Członek

4.

Maria Jankowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

5.

Danuta Koniuszy, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Witoszyńce - Członek

6.

Małgorzata Grażyna Konowalik, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Nehrybka - Członek

7.

Patrycja Karolina Kroczek, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Hureczko - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15, 37-700 Przemyśl:

1.

Jerzy Jan Giec, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Marek Bąk, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Dagmara Franciszka Barszczak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Członek

4.

Dawid Styś, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Barycz - Członek

5.

Beata Jadwiga Szedl-Pawliszak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33, Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Elżbieta Franciszka Grodecka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Anna Maria Strzelec, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Kuczkowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

4.

Monika Ścigaj, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Członek

5.

Kamila Anna Wróbel, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Ostrów - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 34, Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99, 37-700 Przemyśl:

1.

Anna Magadalena Makara, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Marek Łukasz Góral, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bronisława Gaweł, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl - Członek

4.

Agnieszka Magadalena Schabowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Członek

5.

Andrzej Rudolf Wiech, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 35, Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Sebastian Hieronim Jasiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Monika Krystyna Wójcik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Magdalena Anna Andrzejak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

4.

Anna Katarzyna Kaliszczak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Karolina Markowicz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 36, Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Marek Bogusław Kulpa, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Marzena Helena Katan, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agata Anna Grochoła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl - Członek

4.

Krzysztof Franciszek Miśniak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Maciej Pankiewicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krasiczyn - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 37, Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18, 37-700 Przemyśl:

1.

Halina Wojnarowicz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Renata Dominika Kotyla, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Joanna Maria Majewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Greta Kinga Pasterz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Dawid Tomasz Trojnar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśla - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 38, Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30, 37-700 Przemyśl:

1.

Krystyna Stanisława Michalska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Leszek Antoni Pasławski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Andrzej Rafał Demski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

4.

Anna Maria Flemming, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Danuta Pawełek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Ostrów - Członek

m. Przemyśl

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 39, Centrum Medyczno-Charytatywne im. Św. Józefa w Przemyślu, ul. Juliusza Słowackiego 85, 37-700 Przemyśl:

1.

Monika Maria Kowalik, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl - Przewodniczący

2.

Zdzisław Józef Wierzbiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksander Franciszek Lis, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl - Członek

4.

Mieczysław Pawliszak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl - Członek

5.

Genowefa Szczurek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl - Członek

 

Metryczka
  • wytworzono:
    01-10-2019
    przez: Paweł Chmiel
  • opublikowano:
    03-10-2019 11:02
    przez: Paweł Chmiel
  • zmodyfikowano:
    03-10-2019 11:09
    przez: Paweł Chmiel
  • podmiot udostępniający:
    Miasto Przemyśl
    odwiedzin: 601
Dane jednostki:

Miasto Przemyśl
37-700 Przemyśl
ul. Rynek 1
NIP: 795-231-95-92 REGON: 000686753

Dane kontaktowe:

tel.: 16 678-68-20
fax: 16 678-64-49
e-mail: kancelaria@um.przemysl.pl
strona www: przemysl.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×