Miasto Przemyśl

Biuletyn Informacji Publicznej

Postanowienie Nr 249/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 20 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

postanowienie nr 249 okw.jpeg

 

 

 

 

Załączniki do postanowienia nr 249/2019
Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 20 września 2019 r.

Załącznik nr 1

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o, ul. Generała Józefa Wysockiego 24, 37-700 Przemyśl:

1.

Tadeusz Błaszczyszyn, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Ostrów

2.

Wanda Maria Cyrano, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Gabriel Piotr Fac, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

4.

Justyna Krystyna Gaweł, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Łętownia

5.

Małgorzata Zofia Gorzelnik, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

6.

Katarzyna Ewelina Kalinowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Małgorzata Maria Wawrykowicz, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

8.

Paweł Jan Wojdyło, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

9.

Jakub Robert Zabroni, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 2

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Teresa Ewa Bartnicka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

2.

Katarzyna Bilińska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

3.

Maria Fedczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Magdalena Patrycja Grędus, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Batycze

5.

Alina Bożena Hołowid, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

6.

Małgorzata Eleonora Janiszewska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

7.

Arleta Joanna Kliś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

8.

Jadwiga Małgorzata Koszcz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Sośnica

9.

Barbara Mazur, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl

10.

Katarzyna Mielniczek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

11.

Aniela Rempoła, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 3

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Generała Mieczysława Boruty–Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Małgorzata Dobrowolska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Tomasz Michał Gałuszka, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Żurawica

3.

Wiesław Kazimierz Hołowid, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

4.

Monika Ada Jodłowska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

5.

Michał Jakub Kalnicki, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

6.

Teresa Kliś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

7.

Gabriela Korytko, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Renata Maria Nachyra-Zakaria, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

9.

Liliana Ewa Pisz-Maliczowska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Żurawica

10.

Piotr Marcin Sawecki, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

11.

Jan Starzak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 4

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. 3 Maja 38, 37-700 Przemyśl:

1.

Iwona Fris Dudziak, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

2.

Anna Krystyna Kuźniar, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

3.

Zbigniew Łąka, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Elżbieta Dorota Olejko, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Kuńkowce

5.

Paweł Łukasz Płóciennik, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl

6.

Sabina Wioleta Sitarz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

7.

Zdzisław Solka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Bernadeta Dominika Stecyk, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

9.

Dominika Laura Wasyłeczko, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

10.

Magdalena Zawalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hureczko

11.

Elżbieta Ziembolewska-Binkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 5

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna, ul. Monte Cassino 18, 37-700 Przemyśl:

1.

Rafał Maciej Hołowid, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

2.

Anna Henryka Krewko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Anna Maria Miśniak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Patrycja Weronika Napora, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Oleszyce

5.

Jolanta Józefa Pridka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

6.

Władysław Stafij, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

7.

Piotr Paweł Szałyga, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Bircza

8.

Marta Trzeciak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

9.

Anna Maria Zabłocka, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 6

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu, ul. 29 Listopada 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Dawid Franciszek Gardziel, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Alicja Kapitan, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

3.

Łukasz Adam Lizak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Wanda Lubyj, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

5.

Anna Katarzyna Orłoś, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

6.

Krzysztof Andrzej Piwko, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

7.

Stanisław Solka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Marlena Szczygieł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

9.

Krystyna Maria Świetlicka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 7

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44, 37-700 Przemyśl:

1.

Ewa Edyta Dybek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Małgorzata Renata Dyjak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Ewa Danuta Frankowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

4.

Monika Magdalena Giec, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Patrycja Anna Kiełtyka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Żurawica

6.

Piotr Tomasz Pałubniak, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

7.

Anna Grażyna Pawłowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

8.

Andrzej Jacek Próchnicki, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

9.

Witold Wysocki, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 8

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego, ul. Biskupa Jakuba Glazera 44, 37-700 Przemyśl:

1.

Andrzej Marek Babiś, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

2.

Hubert Dyjak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Małgorzata Barbara Dziwik, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśł

4.

Ewelina Maria Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Krystyna Mik, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

6.

Maria Pilip, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Witoszyńce

7.

Elżbieta Dorota Przerwa, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

8.

Stanisława Halina Rodak-Wojtowicz, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

9.

Ireneusz Romuald Sosnowski, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

10.

Katarzyna Karolina Sysak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

11.

Małgorzata Zakielasz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 9

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10, 37-700 Przemyśl:

1.

Janina Krystyna Chyłek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

2.

Bartłomiej Marcin Fedyk, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Aleksandra Wiktoria Kaczmarska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Renata Barbara Kamińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Renata Barbara Kwaśniak-Rodak, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

6.

Jarosław Markewycz, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl

7.

Małgorzata Kazimiera Pawlisz, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

8.

Jolanta Katarzyna Polak, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

9.

Michał Stachowski, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Kupiatycze

10.

Janusz Stojak, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

11.

Teresa Zofia Wypor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 10

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Św. Jana Nepomucena 10, 37-700 Przemyśl:

1.

Marzena Lucyna Igras, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

2.

Agnieszka Jop, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

3.

Halina Kasyan, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Grażyna Janina Krzyżanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

5.

Marcin Józef Łaba, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Przemyśl

6.

Anna Maślak-Chylińska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

7.

Waldemar Mariusz Pałys, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

8.

Beata Elżbieta Piwko, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

9.

Mariusz Paweł Rodak, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Batycze

10.

Katarzyna Maria Sokół, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

11.

Teresa Weryk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 11

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Barbara Agata Bańcarz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

2.

Patrycja Weronika Bil, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

3.

Marzena Karolina Czaja, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

4.

Paweł Piotr Depczak, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

5.

Wiktoria Anna Kwiatkowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

6.

Paula Skrzypek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Joanna Agnieszka Szałajko, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Karolina Weronika Tkacz, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

9.

Anna Zawilińska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 12

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Klub Sportowy "Czuwaj", ul. 22 Stycznia 6, 37-700 Przemyśl:

1.

Elżbieta Dobrowolska, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

2.

Marek Robert Dobrowolski, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Anna Małgorzata Kądziela, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

4.

Ewa Kucab, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

5.

Łucja Leja, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

6.

Dariusz Łukasz Mikoś, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

7.

Łucja Danuta Pałys, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

8.

Alicja Pilichowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

9.

Genowefa Rusinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 13

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl:

1.

Agnieszka Maria Hańczuk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Artur Jacek Kazimir, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

3.

Teresa Magdalena Latocha-Guła, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Darowice

4.

Marzena Maria Lech-Kubas, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Walawa

5.

Irena Muła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

6.

Grażyna Maria Pasławska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

7.

Małgorzata Szulc, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Iwona Świętyniowska, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Hermanowice

9.

Kamila Patrycja Urban, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

10.

Agnieszka Wanda Zacharecka, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

11.

Łukasz Paweł Zaleski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 14

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl:

1.

Małgorzata Bąk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Beata Teresa Bratuś, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Anna Hendzel, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

4.

Kinga Kielar, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Barbara Lech-Bembenek, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

6.

Katarzyna Helena Łozińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Witold Janusz Maślanka, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

8.

Kamila Karolina Norek, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

9.

Janina Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

10.

Małorzata Stawarz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

11.

Sylwia Andźelika Walewicz, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Bolestraszyce

 

 

Załącznik nr 15

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o., ul. Płowiecka 8, 37-700 Przemyśl:

1.

Teresa Renata Bereś, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Karolina Ciołek, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Barbara Iwona Furman, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

4.

Bernadetta Guzik, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

5.

Ewa Wiesława Kawecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Kuńkowce

6.

Monika Urszula Kilon, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Ostrów

7.

Jolanta Maria Koperska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

8.

Elżbieta Teresa Łuc, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

9.

Agnieszka Magdalena Mularczyk, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

10.

Grzegorz Jan Płocica, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

11.

Wiesław Tadeusz Tokarz, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 16

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl:

1.

Kamil Bogusław Bącal, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

2.

Marian Tomasz Boczar, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Monika Marzena Gierczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Piotr Andrzej Huget, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

5.

Urszula Maria Jurkiewicz, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Nehrybka

6.

Marcin Łomański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

7.

Monika Wiktoria Łuc, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Witold Andrzej Mulczyński, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

9.

Judyta Anna Szydłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 17

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona, ul. Piotra Skargi 7, 37-700 Przemyśl:

1.

Anna Cholewka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Witold Tomasz Dorosz, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

3.

Zdzisław Jerzy Korzekwa, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Aneta Beata Kozioł, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

5.

Sławomir Kutwicki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

6.

Dariusz Andrzej Matwiej, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Ewa Helena Rojek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

8.

Marzena Jadwiga Szarek, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

9.

Bożena Turek, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 18

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2, ul. Stefana Czarnieckiego 27, 37-700 Przemyśl:

1.

Paweł Gibała, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Ostrów

2.

Michał Mirosław Jefimow, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Katarzyna Kostecka, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

4.

Ewelina Dominika Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

5.

Paweł Ruciński, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

6.

Magda Małgorzata Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

7.

Sylwester Krystian Strzępek, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

8.

Anna Turek, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

9.

Ewa Maria Tustanowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

10.

Grażyna Elżbieta Urban, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

11.

Teresa Barbara Wojnarowicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 19

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19, Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Wincentego Pola 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Adam Bogusław Bujak, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

2.

Renata Elżbieta Fac, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

3.

Tomasz Robert Frankiewicz, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

4.

Agata Dorota Korytko, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

5.

Marzena Marta Kurzyńska, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

6.

Iwona Urszula Pałubniak, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

7.

Marek Henryk Słota, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Magdalena Maria Sokołowska-Łomańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

9.

Elżbieta Joanna Zapotocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 20

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Robert Mariusz Gawlik, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

2.

Paulina Anna Hadała, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

3.

Krzysztof Stanisław Lach, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Iwona Mucha, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Eliza Paula Porębska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

6.

Piotr Rzeźwicki, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Tomasz Andrzej Sawicki, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

8.

Monika Kinga Skarbek, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

9.

Agnieszka Renata Urban, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Prałkowce

10.

Witold Wołczyk, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

11.

Sylwia Żyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krasiczyn

 

 

Załącznik nr 21

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21, Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Agnieszka Czesława Cynowska-Porada, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Agata Hayder, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

3.

Renata Helena Karpowicz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Lucyna Łucja Kłos, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

5.

Waldemar Paczkowski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

6.

Renata Katarzyna Romaniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

7.

Renata Rucińska, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

8.

Anna Jolanta Sienkiewicz, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

9.

Gerda Joanna Zapotocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 22

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Marek Józef Bator, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Piotr Bembenek, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

3.

Ewelina Anna Dziewicka, zgłoszona przez KW ZGODA, zam. Przemyśl

4.

Urszula Kasprzyk, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

5.

Marek Pilch, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

6.

Józef Kazimierz Rodzeń, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

7.

Bożena Maria Wojdyło, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Katarzyna Monika Wojtyna, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

9.

Teresa Zawilińska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 23

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Adama Mickiewicza 30, 37-700 Przemyśl:

1.

Danuta Baran, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Agnieszka Zofia Błażkowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Edyta Florczak, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

4.

Zbigniew Stanisław Kijanka, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

5.

Wojciech Antoni Kłyż, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

6.

Dorota Maria Kondracka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

7.

Emanuela Maria Kroczek, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Hureczko

8.

Krystyna Danuta Mazurek, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

9.

Kazimierz Szczypek, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

10.

Adam Piotr Wąsowicz, zgłoszony przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

11.

Andrzej Tadeusz Wojtyna, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 24

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl:

1.

Krzysztof Janusz Baran, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Łuczyce

2.

Agnieszka Katarzyna Błachuciak-Bąk, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

3.

Anna Jurczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Renata Wanda Kamińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

5.

Krystian Natanael Kruk, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

6.

Irena Matuszek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

7.

Agata Krystyna Oszczypko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

8.

Jolanta Anna Rodzeń, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

9.

Mariola Sidor, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 25

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl:

1.

Bogusława Anna Baran, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Łuczyce

2.

Anna Małgorzata Bardzińska, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Elżbieta Maria Cisowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

4.

Małgorzata Alicja Drąg, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

5.

Katarzyna Anna Harasimowicz-Gąska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

6.

Patrycja Anna Sałdan, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Monika Aneta Skut, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Małgorzata Truchała, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

9.

Bogumiła Widzisz-Słowak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 26

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl:

1.

Marlena Monika Babiś, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

2.

Anna Elżbieta Chrzanowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Marcin Łukasz Drąg, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Tuligłowy

4.

Barbara Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

5.

Lidia Elżbieta Sawecka, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

6.

Małgorzata Barbara Wójcik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

7.

Lucyna Barbara Ziąber, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 27

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Aneta Lidia Chmiel, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

2.

Robert Dobrowolski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

3.

Sylwia Marzena Fiek, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

4.

Magdalena Joanna Krasnowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Elżbieta Bożena Leszczuch, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

6.

Elżbieta Bogusława Loder, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Jowita Maliczkowska, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Żurawica

8.

Magdalena Pilch, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

9.

Zbigniew Sawecki, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

10.

Krystyna Marzena Smyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

11.

Irena Wielgosz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 28

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu, ul. Harcmistrz Izydory Kossowskiej 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Wacław Bronisław Chmiel, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

2.

Jarosław Kaczmar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Agnieszka Maria Kalnicka, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

4.

Monika Katarzyna Lach, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

5.

Grażyna Romualda Maślach, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

6.

Elżbieta Barbara Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

7.

Ryszard Bolesław Odor, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

8.

Aleksandra Pilch, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

9.

Elżbieta Anna Socińska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 29

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29, Ośrodek Kopalni Gazu, Generała Jakuba Jasińskiego 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Anna Maria Gremska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

2.

Monika Jadwiga Jop, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Grochowce

3.

Marek Kaczmar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Janusz Kuniec, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Anna Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

6.

Kamil Piotr Norejko, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

7.

Aneta Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

8.

Andrzej Marek Starzec, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

9.

Anna Małgorzata Tarnawska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

10.

Przemysław Maciej Wnorowski, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

11.

Barbara Alicja Wojciechowska, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 30

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30, Przedszkole Miejskie Nr 19, ul. Ofiar Katynia 4a, 37-700 Przemyśl:

1.

Pamela Burdziak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Ewa Karlik, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

3.

Krystyna Kilan, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Bożena Alicja Kowalska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

5.

Elżbieta Barbara Kuzyk-Bogusiewicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

6.

Dariusz Witold Malawski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

7.

Agata Krystyna Oleszek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krówniki

8.

Tadeusz Józef Skolarczyk, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Buszkowice

9.

Jagoda Wiktoria Szydłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 31

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu, ul. Sobótki 23, 37-700 Przemyśl:

1.

Andrzej Władysław Furmański, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Wiktoria Anna Harpula, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Przemyśl

3.

Maria Jankowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

4.

Danuta Koniuszy, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Witoszyńce

5.

Małgorzata Grażyna Konowalik, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Nehrybka

6.

Patrycja Karolina Kroczek, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Hureczko

7.

Andrzej Arkadiusz Słodyczko, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 32

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Jasińskiego 15, 37-700 Przemyśl:

1.

Dagmara Franciszka Barszczak, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

2.

Marek Bąk, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

3.

Jerzy Jan Giec, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

4.

Dawid Styś, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Barycz

5.

Beata Jadwiga Szedl-Pawliszak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 33

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33, Świetlica Zakładu Karnego, ul. Rokitniańska 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Elżbieta Franciszka Grodecka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

2.

Małgorzata Kuczkowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

3.

Anna Maria Strzelec, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

4.

Monika Ścigaj, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

5.

Kamila Anna Wróbel, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Ostrów

 

 

Załącznik nr 34

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 34, Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Wysockiego 99, 37-700 Przemyśl:

1.

Bronisława Gaweł, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przemyśl

2.

Marek Łukasz Góral, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Przemyśl

3.

Anna Magadalena Makara, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Agnieszka Magadalena Schabowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

5.

Andrzej Rudolf Wiech, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 35

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 35, Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu, ul. Św. Brata Alberta 1, 37-700 Przemyśl:

1.

Magdalena Anna Andrzejak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Sebastian Hieronim Jasiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

3.

Anna Katarzyna Kaliszczak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Karolina Markowicz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

5.

Monika Krystyna Wójcik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 36

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 36, Miejski Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3, 37-700 Przemyśl:

1.

Agata Anna Grochoła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Przemyśl

2.

Marzena Helena Katan, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Marek Bogusław Kulpa, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Przemyśl

4.

Krzysztof Franciszek Miśniak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Maciej Pankiewicz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krasiczyn

 

 

Załącznik nr 37

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 37, Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ul. Monte Cassino 18, 37-700 Przemyśl:

1.

Renata Dominika Kotyla, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Przemyśl

2.

Joanna Maria Majewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

3.

Greta Kinga Pasterz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Dawid Tomasz Trojnar, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Przemyśla

5.

Halina Wojnarowicz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

 

 

Załącznik nr 38

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 38, Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej "Santa-Rita", ul. Rogozińskiego 30, 37-700 Przemyśl:

1.

Andrzej Rafał Demski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

2.

Anna Maria Flemming, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

3.

Krystyna Stanisława Michalska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

4.

Leszek Antoni Pasławski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

5.

Danuta Pawełek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Ostrów

 

 

Załącznik nr 39

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 39, Centrum Medyczno-Charytatywne im. Św. Józefa w Przemyślu, ul. Juliusza Słowackiego 85, 37-700 Przemyśl:

1.

Monika Maria Kowalik, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Przemyśl

2.

Aleksander Franciszek Lis, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Przemyśl

3.

Mieczysław Pawliszak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przemyśl

4.

Genowefa Szczurek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Przemyśl

5.

Zdzisław Józef Wierzbiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Przemyśl

 

 

Metryczka
  • wytworzono:
    23-09-2019
    przez: Paweł Chmiel
  • opublikowano:
    23-09-2019 11:03
    przez: Paweł Chmiel
  • zmodyfikowano:
    23-09-2019 11:57
    przez: Paweł Chmiel
  • podmiot udostępniający:
    Miasto Przemyśl
    odwiedzin: 549
Dane jednostki:

Miasto Przemyśl
37-700 Przemyśl
ul. Rynek 1
NIP: 795-231-95-92 REGON: 000686753

Dane kontaktowe:

tel.: 16 678-68-20
fax: 16 678-64-49
e-mail: kancelaria@um.przemysl.pl
strona www: przemysl.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×