Miasto Przemyśl

Biuletyn Informacji Publicznej

ZARZĄDY OSIEDLI

 Wykaz Przewodniczących Zarządów Osiedli
w kadencji 2019 - 2024

 

Lp.

Nazwa Osiedla

Imię i nazwisko Przewodniczącego/Zastępcy Przewodniczącego Zarządu Osiedla

Termin dyżuru

Siedziba

1.

Nr 1
“Stare Miasto”

Anna Grad-Mizgała


Z-ca Zygmunt Kaspieruk

Drugi czwartek miesiąca
od godz. 18:00 do 19:00

ul. Ratuszowa 6

2.

 Nr 2
“Kmiecie”

Michał Tabisz


Z-ca Anna Sienkiewicz

Pierwszy poniedziałek miesiąca
od godz. 17:00

Wyb. Ojca św. Jana Pawła II 70

3.

Nr 3
“Warneńczyka”

Marcin Radochoński


Z-ca Łucja Leja

Pierwszy i trzeci czwartek miesiąca od godz. 18.00 - MPEC - Sala nr 1

ul. Płowiecka 8
(Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej)

4.

Nr 4
“Lipowica”

Piotr Krzeszowski


Z-ca Daniel Smuczek

Pierwsza środa miesiąca
od godz. 18:00 do 19:00

ul. Wysockiego 24

5.

Nr 5
“Salezjańskie”

Halina Kasyan


Z-ca Maciej Kamiński

Dyżury odbywają się w godz. 17:00-18:00

Terminy dyżurów w 2019 r.:

12.06.2019 r.
17.07.2019 r.
14.08.2019 r.
11.09.2019 r.
09.10.2019 r.
13.11.2019 r.
11.12.2019 r.

ul. Glazera 10

6.

Nr 6
“Kazanów”

Zdzisław Wierzbiński


Z-ca Małgorzata Sztolf

01.07.2019 r. – godz. 19-20.

05.08.2019 r. – godz. 19-20.

02.09.2019 r. – godz. 19-20.

07.10.2019 r. – godz. 19-20.

04.11.2019 r. – godz. 19-20.

02.12.2019 r. – godz. 19-20.

Dyżury odbywają się w pierwsze poniedziałki miesiąca w godz. 19-20.

Kazanów - Klub na tarasach

7.

Nr 7
“Winna Góra”

Magdalena Jakobsche


Z-ca Krystyna Świetlicka

Ostatni poniedziałek miesiąca
od godz. 17:00 do 18:00

ul. Gliniana 3

8.

Nr 8
“Rogozińskiego”

Edyta Łobaza


Z-ca Marek Kulpa

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:00-18:00

ul. Borelowskiego 9

9.

Nr 9
“Krasińskiego”

Alicja Pilichowska


Z-ca Krzysztof Barszczak

Drugi wtorek miesiąca w godz. 18:00-19:00

ul. Krasińskiego 21/27

10.

Nr 10
“Mikołaja Kopernika”

Grzegorz Panek


Z-ca Grzegorz Szafran

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 18-20.

ul. Bogusławskiego 10

11.

Nr 11
“Lwowskie”

Elżbieta Cieplicka


Z-ca Marcin Maciołek

Zarząd zbiera się w miarę
istniejących potrzeb
Nie ma określonych godzin dyżurów.

Teren zakładowy MZK

12.

Nr 12
“Łukasińskiego”

Krystyna Makara


Z-ca Kamil Niklewicz

Pierwsza środa miesiąca w godz. 17-18 w Pałacu Lubomirskich (PWSW).

Ostatnia środa miesiąca w godz. 17-18 przy ul. hm. Izydory Kossowskiej 1 (CKZiU nr 2).

Liceum Ekonomiczne
ul. Dworskiego

13.

Nr 13
“Przemysława”

Henryk Hawryś


Z-ca Dorota Fenik

Dyżury - w siedzibie Z.Oś.
w piątek w godz. 17.00-18.00 w dniach:
31.01.2019r.; 22.02.2019r.;
29.03.2019r.; 26.04.2019r.;
31.05.2019r.; 28.06.2019r.;
26.07.2019r.; 30.08.2019r.;
27.09.2019r.; 25.10.2019r.;
29.11.2019r.; 20.12.2019r.
Zarząd zbiera się w siedzibie Z.O.
w dniach:
25.01.2019r. - godz. 17.00;
15.03.2019r. - godz. 17.00;
14.06.2019r. - godz. 17.00;
29.11.2019r. - godz. 17.00.
Spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 1, p.18:
29.03.2019r. - godz. 17.00;
28.06.2019r. - godz. 17.00;
30.08.2019r. - godz. 17.00;
13.12.2019r. - godz. 17.00

ul. Balickiego 11

14.

Nr 14
“Słowackiego”

Jolanta Walczak


Z-ca Elżbieta Grzegórska-Sorochtej

Spotkania ogólne z mieszkańcami osiedla w świetlicy wiejskiej w Pikulicach, pierwsze wtorki miesiąca godz. 17:00-18:00

ul. Fabryczna 46

15.

Nr 15
“Marii Konopnickiej

Wioletta Ochalska


Z-ca Mariusz Chomik

Każda pierwsza środa miesiąca 
od godz. 17:00 do 17:30
(w miesiącach lipiec-sierpień
dyżury zostają zawieszone)

ul. Wilczańska 10

16.

Nr 16
“Adama Mickiewicza”

Monika Skut


Z-ca Krystian Bobala

Ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00

ul. Mickiewicza 22A

17.

Nr 17
“Zielonka”

Stefan Bodnar


Z-ca Adam Szpindor

Zarząd zbiera się w miarę istniejących potrzeby.
Siedziba ZO w domu Przew.
Nie ma określonych godzin dyżurów.

ul. Grochowska 109

18.

Nr 18
“Rycerskie”

Jerzy Giec


Z-ca Piotr Sawecki

Pierwszy poniedziałek miesiąca 
od godz. 18:00 do 19:00

ul. Sikorskiego 11

19.

Nr 19
“Krakowskie”

Ewa Matys


Z-ca Małgorzata Bratko

 Poniedziałki w godz. 17:00 - 19:00

ul. Bukowa 11

20.

Nr 20
“Za Wiarem”

Andrzej Bartnicki


Z-ca Ryszard Jakielaszek

Posiedzenie Zarządu w ostanie środy każdego miesiąca w godz. 17:00-19:00

ul. Ofiar Katynia 4

21.

 

Nr 21
„Kruhel Wielki”

Grzegorz Gierczak


Z-ca Krzysztof Kotlarczyk

Zarząd zbiera się w miarę istniejących potrzeby.
Nie ma określonych godzin dyżurów.

ul. Kruhel Wielki 46


Dane kontaktowe do Przewodniczących Zarządów Osiedli dostępne są w Biurze Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli ul. Rynek 1 pokój Nr 7 oraz pod numerem tel. 16-675-21-18


Uchwała Nr 55/2011 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 31 marca 2011r. w sprawie podziału miasta Przemyśla na osiedla

OBSZARY DZIAŁANIA OSIEDLI

1. Osiedle Nr 1 „Stare Miasto” - Przewodnicząca Anna GRAD-MIZGAŁA

ulice: Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Adama Asnyka, Biskupia, Fryderyka Chopina, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Księdza Jakuba Federkiewicza strona lewa, Franciszkańska, Aleksandra Fredry, Grodzka, Jagiellońska strona lewa, Władysława Jagiełły strona prawa, strona lewa do nr 5, Kapitulna, Karmelicka, Katedralna, Tadeusza Kościuszki, Kazimierza Wielkiego,  Piotra Kmity, Świętej Królowej Jadwigi, Jana Matejki, Mostowa, Michała i Kazimierza Osińskich, Parkowa, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona lewa do nr 3, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Plac Na Bramie, Plac Czackiego, Plac Dominikański, Plac Pułkownika Berka Joselewicza, Plac Katedralny, Plac Niepodległości, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Rybi, Przecznica Wałowa, Ratuszowa, Mikołaja Reja, Różana, Rynek, Sąsiedzka, Serbańska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego strona prawa do nr 10, Ojca Krystyna Szykowskiego strona prawa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Tatarska strona prawa do nr 24, strona lewa do nr 7, Wałowa, Walerego Waygarta, Władycze, Wodna, Zamkowa, Zaułek Wojaka Szwejka. 

Statut Osiedla Nr 1 „Stare Miasto”


2. Osiedle Nr 2 „Kmiecie” - Przewodniczący Michał TABISZ

ulice: Barska, Browarna, Jana Długosza, Dynowska, Dubiecka, Felicjanek, Grunwaldzka strona lewa cała, Grzegorza z Sanoka, Jana Kasprowicza, Ignacego Krasickiego, Józefa Kremera, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II strona prawa, Ostrowska, Księcia Józefa Poniatowskiego, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Rzeczna, Henryka Rzewuskiego, Księdza Piotra Skargi, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Świętego Józefa, Szczęsna, Węgierska strona lewa, Henryka Wieniawskiego, Stefana Żeromskiego.

Statut Osiedla Nr 2 Kmiecie


3. Osiedle Nr 3 „Warneńczyka” - Przewodniczący Marcin RADOCHOŃSKI

ulice: Bełwińska, Marcina Bielskiego strona prawa do nr 20, strona lewa do nr 9, Bieszczadzka, Ignacego Daszyńskiego, Franciszka Dolińskiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego strona lewa, Grunwaldzka strona prawa od nr 46 do końca, Jasna, Jesionowa, Henryka Kadyi, Andrzeja Kmicica, Krzywiecka, Legnicka, Gabriela Narutowicza, Księdza Ignacego Skorupki, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Marii Curie-Skłodowskiej, Jana Skrzetuskiego, Szańce strona lewa do nr 15, Majora Mieczysława Słabego, Kornela Ujejskiego, Władysława Warneńczyka, Węgierska strona prawa, Michała Wołodyjowskiego strona lewa od nr 53 do końca, Jana Zachariasiewicza, Onufrego Zagłoby. 

Statut Osiedla Nr 3 Warneńczyka


4. Osiedle Nr 4 „Lipowica” - Przewodniczący Piotr KRZESZOWSKI

ulice: Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Marcina Bielskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 115 do końca, Zofii Chrzanowskiej, Ojca Augustyna Kordeckiego, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Obronna, Ignacego Paderewskiego strona lewa od nr 3 do końca, strona prawa od nr 22 do końca, Sanatoryjna, Szańce strona lewa od nr 73 do końca, Stanisława Sobińskiego, Michała Wołodyjowskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 51, Generała Józefa Wysockiego, Zamiejska, Żurawicka, Źródlana, Jana Kochanowskiego strona lewa od nr 85 do końca, strona prawa od nr 82 do końca.

Statut Osiedla Nr 4 Lipowica


5. Osiedle Nr 5 „Salezjańskie”- Przewodnicząca Halina KASYAN

ulice: Księdza Stanisława Brzóski, Cmentarna, Wojciecha Drzymały, Generała Stanisława Maczka, Seweryna Goszczyńskiego strona prawa, Grunwaldzka strona prawa do nr 44, Biskupa Jakuba Glazera, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, 3 Maja strona lewa do nr 33, Jacka Malczewskiego, Świętego Jana Nepomucena strona lewa do nr 33, strona prawa cała, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, Obrońców Westerplatte, Salezjańska, Skośna, Bolesława Śmiałego, Światowida, Plac Unii Brzeskiej, Leona Wyczółkowskiego, Walerego Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego.

Statut Osiedla Nr 5 Salezjańskie


6. Osiedle Nr 6 „Kazanów” - Przewodniczący Zdzisław WIERZBIŃSKI
ulice: Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Generała Józefa Chłopickiego, Czwartaków, Daleka, Generała Józefa Dwernickiego, Gościnna, Hoża, Jarosława Iwaszkiewicza, Kazanowska, Jana Kochanowskiego strona prawa do nr 80, strona lewa do nr 83, Kordiana, Waleriana Kramarza, Joachima Lelewela, 3 Maja strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 35 do nr 109 i od nr 129 do końca, Świętego Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Mokra, Stefana Okrzei, Kazimierza Opalińskiego, Władysława Orkana, Ostrołęcka, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20A, strona lewa nr 1, Popielów, Ignacego Prądzyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Jana III Sobieskiego strona lewa cała, Studencka, Wita Stwosza, Józefa Sułkowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury.

Statut Osiedla Nr 6 „Kazanów


7. Osiedle Nr 7 „Winna Góra” - Przewodnicząca Magdalena JAKOBSCHE
ulice: Astronautów, Stanisława Augusta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 23 do końca, Kazimierza Brodzińskiego, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Bolesława Chrobrego, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Gazowa, Gliniana, Graniczna, Grenada, Ludwika Idzikowskiego, Jabłoniowa, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa od nr 36 do nr 78, strona lewa od nr 111 do nr 127, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Adama Naruszewicza, Juliana Konstantego Ordona, Przemyska, Emilii Plater, Podgórska, Eugeniusza Romera, Macieja Sarbiewskiego, Jana III Sobieskiego strona prawa cała, Szwoleżerska, Jana Tarnowskiego, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zygmuntowska, Stanisława Żółkiewskiego.

Statut Osiedla Nr 7 Winna Góra


8. Osiedle Nr 8 „Stefana Rogozińskiego” - Przewodnicząca Edyta ŁOBAZA
ulice: Stanisława Barcewicza, Świętego Brata Alberta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa do nr 12, strona lewa od nr 19 do nr 21, Buszkowicka, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Wincentego Kadłubka, Kajetana Koźmiana, Mariana Langiewicza, Teofila Lenartowicza, Obywatelska, Elizy Orzeszkowej, Pogodna, Marii Rodziewiczówny, Równa, Stefana Rogozińskiego.

Statut Osiedla Nr 8 Stefana Rogozińskiego


9. Osiedle Nr 9 „Zygmunta Krasińskiego” - Przewodnicząca Alicja PILICHOWSKA
ulice: Generała Józefa Bema, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona lewa od nr 1 do nr 17, Klementyny Hoffmanowej, Dr. Henryka Jordana, Klasztorna, Hugona Kołłątaja, Kosynierów, Zygmunta Krasińskiego, 3 Maja strona prawa do nr 34, Juliana Ursyna Niemcewicza, Ogrodnicza, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Racławicka, 22 Stycznia, Romualda Traugutta.

Statut Osiedla Nr 9 Zygmunta Krasińskiego


10. Osiedle Nr 10 „Mikołaja Kopernika” - Przewodniczący Grzegorz PANEK
ulice: Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta strona prawa cała, strona lewa do nr 21, Wojciecha Brudzewskiego, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Józefa Kałuży, Marii Konopnickiej strona lewa do nr 25, Mikołaja Kopernika, Mariacka strona lewa od nr 7 do końca, Generała Leopolda Okulickiego, Podhalańczyków, Wincentego Pola strona prawa do nr 10, Plac Świętego Floriana, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rzeźnicza strona prawa cała, Sportowa, Strażacka, Karola Szymanowskiego, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zaciszna.

Statut Osiedla Nr 10 Mikołaja Kopernika


11. Osiedle Nr 11 „Lwowskie” - Przewodnicząca Elżbieta CIEPLICKA
ulice: Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Budowlanych, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Jerzego Fedkowicza, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, Generała Jakuba Jasińskiego, Juliana Klaczki, Krównicka, Lwowska strona prawa do nr 76, strona lewa do nr 65, Miodowa, Mała, Adama Mickiewicza strona lewa od nr 63 do końca, strona prawa od nr 48 do końca, Księdza Jana Mogilnickiego, Młynarska, Ludwika Nabielaka, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Orna, 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty, Piaskowa, Wincentego Pola strona lewa od nr 39 do końca, Przejazdowa, Przekopana, Sybiraków, Przerwa, Rozdroże, Sielecka, Sienna, Stawowa, Szkolna, Władysława Syrokomli, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tarniowa, Topolowa, Bronisława Trentowskiego, Wernyhory, Wiklinowa, Wspólna, Zacisze, Tomasza Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Jana Zamoyskiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego.

Statut Osiedla Nr 11 Lwowskie


12. Osiedle Nr 12 „Waleriana Łukasińskiego” - Przewodnicząca Krystyna MAKARA
ulice: Bakończycka, Biblioteczna, Franciszka Bujaka, Aleksandra Dworskiego, Ignacego Frankowskiego, Bartosza Głowackiego, Artura Grottgera, Jana Kilińskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Waleriana Łukasińskiego, Stanisława Moniuszki, Nestora strona prawa od nr 4 do końca, strona lewa od nr 3 do końca, Stanisława Niewiadomskiego, Bolesława Prusa, Aleksandra Puszkina, Tadeusza Rejtana strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Zygmunta Sierakowskiego, Franciszka Smolki, Leonarda Tarnawskiego, Tymona Terleckiego, Bernarda Wapowskiego, Ludwika Zamenhofa, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Statut Osiedla Nr 12 Waleriana Łukasińskiego


13. Osiedle Nr 13 „Przemysława” - Przewodniczący Henryk HAWRYŚ
ulice: Akacjowa, Księdza Jana Balickiego, Basztowa, Ireny Benszówny, Bławatkowa, Chocimska, Dionizego Czachowskiego, Czerwieńska, Ojca Makarego Demeskiego, Domowa, Księdza Jakuba Federkiewicza strona prawa cała, Grochowska strona prawa do nr 48a, strona lewa do nr 55, Majora Hubala, Władysława Jagiełły strona lewa od nr 7 do końca, Kamienna, Komisji Edukacji Narodowej, Krakusa, Biskupa Karola Józefa Fischera, Kupały, Mieszka I, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Piasta Kołodzieja, Przemysława, Plac Świętego Brunona Bonifacego, Rakoczego, Witolda Regera, Rodzinna, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Skalna, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 12 do nr 104, strona lewa do nr 103, Generała Juliana Stachiewicza, Majora Henryka Sucharskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego strona lewa cała, Tatarska strona prawa od nr 26 do końca, strona lewa od nr 9 do końca, Wandy, Bohdana Zaleskiego, Żwirowa.

Statut Osiedla Nr 13 Przemysława


14. Osiedle Nr 14 „Juliusza Słowackiego” - Przewodnicząca Jolanta WALCZAK
ulice: Cegielniana, Dojazdowa, Fabryczna, Herburtów, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Obozowa, Okopowa, Piastowska, Pikulicka, Południowa, Pusta, Rolnicza, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 105 do końca, Sobótki, Ułańska, Złota.

Statut Osiedla Nr 14 Juliusza Słowackiego


15. Osiedle Nr 15 „Marii Konopnickiej” - Przewodnicząca Wioletta OCHALSKA
ulice: Generała Henryka Dąbrowskiego, Bohaterów Getta strona lewa od nr 23 do końca, Józefa Kapuścińskiego, Kokosza, Marii Konopnickiej strona prawa cała, strona lewa od nr 27 do końca, Koszykowa, Krucza, Krzywa, Łozowa, Ludwika Mierosławskiego, Orzechowa, Pocztowa, Wincentego Pola strona prawa od nr 12 do końca, strona lewa do nr 37, Mariacka strona prawa od nr 4 do końca, Polna, Rzeźnicza strona lewa cała, Sadowa, Sanowa, Słoneczna, Szańcowa, Wąska, Wiśniowa, Teofila Wiśniowskiego, Wiejska, Wierzbowa, Wilczańska, Wozowa, Zagrodowa, Zamknięta, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza.

Statut Osiedla Nr 15 Marii Konopnickiej


16. Osiedle Nr 16 „Adama Mickiewicza” - Przewodnicząca Monika SKUT
ulice: Jagiellońska strona prawa cała, Kamienny Most, Sebastiana Klonowicza, Stanisława Konarskiego, Leopolda Hausera, Józefa Korzeniowskiego, Mariacka strona prawa nr 2 i nr 2a, strona lewa do nr 5, Adama Mickiewicza strona lewa do nr 61, strona prawa do nr 46, Mnisza, Nestora nr 1 i nr 2, Plac Legionów, Tadeusza Rejtana strona lewa do nr 3, Henryka Siemiradzkiego, Generała Józefa Sowińskiego, Stanisława Staszica, Juliana Tuwima.

Statut Osiedla Nr 16 Adama Mickiewicza


17. Osiedle Nr 17 „Zielonka” - Przewodniczący Stefan BODNAR
ulice: Grochowska strona prawa od nr 50 do końca, strona lewa od nr 57 do końca, Jarowa, Jacka Kaczmarskiego, Kruhelska strona prawa od nr 48 do końca, strona lewa od nr 41 do końca, Ludwika Pasteura, Potokowa, Ustronie, Na Zawadach, Ziemowita.

Statut Osiedla Nr 17 Zielonka


18. Osiedle Nr 18 „Rycerskie” - Przewodniczący Jerzy GIEC
ulice: Marcina Bielskiego strona prawa od nr 22 do nr 84, strona lewa od nr 11 do nr 113, Artura Malawskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Swobodna, Szańce strona lewa od nr 17 do nr 71.

Statut Osiedla Nr 18 Rycerskie


19. Osiedle Nr 19 „Krakowskie”- Przewodnicząca Ewa MATYS
ulice: Generała Władysława Andersa, Bukowa, Cicha, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Krakowska, Monte Cassino, Mieczysława Orłowicza, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Zakopiańska.

Statut Osiedla Nr 19 Krakowskie


20. Osiedle Nr 20 „Za Wiarem” - Przewodniczący Andrzej BARTNICKI
ulice: Droga Hurecka, Niecała, Ofiar Katynia, Okrężna, Północna, Skolimowska, Smolna, Wschodnia, Wola, Lwowska strona prawa od nr 78 do końca, strona lewa od nr 67 do końca.

Statut Osiedla Nr 20 Za Wiarem


21. Osiedle Nr 21 „Kruhel Wielki” - Przewodniczący Grzegorz GÓRSKI
ulice: Brzozowa, Jana Karola Chodkiewicza, Dębowa, Emilii Gierczak, Gołębia, Grabowa, Jastrzębia, Jaworowa, Juliusza Kossaka, Klonowa, Kruhel Wielki, Kruhelska strona prawa do nr 46, strona lewa do nr 39, Krzemieniec, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka., Pawia, Pod Trzema Krzyżami, Ptasia, Romualda Rosłońskiego, Sanocka, Studzienna, Sucha, Witoszyńska, Zachodnia.

Statut Osiedla Nr 21 Kruhel Wielki


ZREALIZOWANE WNIOSKI ZARZĄDÓW OSIEDLI


Zaproszenia na imprezy organizowane przez Zarządy Osiedli
Zebrania ogólne mieszkańców

 

Metryczka
  • wytworzono:
    20-09-2019
    przez: Damian Molter
  • opublikowano:
    20-09-2019 08:52
    przez: Damian Molter
  • zmodyfikowano:
    01-10-2019 13:45
    przez: Damian Molter
  • podmiot udostępniający:
    Miasto Przemyśl
    odwiedzin: 131
Dane jednostki:

Miasto Przemyśl
37-700 Przemyśl
ul. Rynek 1
NIP: 795-231-95-92 REGON: 000686753

Dane kontaktowe:

tel.: 16 678-68-20
fax: 16 678-64-49
e-mail: kancelaria@um.przemysl.pl
strona www: przemysl.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×