Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Budżet Obywatelski 2019 rok (przekierowanie na stronę www.przemysl.pl)

 • wszystkie ręce na pokład!.png

  Wszystkie ręce na pokład! Głosujemy na projekty Budżetu Obywatelskiego!

  Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 6 października możecie oddawać głosy na wybrane przez siebie projekty przemyskiego Budżetu Obywatelskiego 2020! Wiemy, że wielu z Was już zagłosowało, za co ogromnie dziękujemy. Niemniej wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili, przypominamy, iż na wybranie najbardziej interesującego projektu, zostało już bardzo mało czasu.

 • budżet_obywatelski_info.jpeg

  Blisko 60 propozycji mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego

  Zakończył się pierwszy etap Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok, czyli składanie propozycji do tej formy konsultacji społecznych. Mieszkańcy mieli możliwość proponowania projektów do budżetu na przyszły rok w trzech kategoriach: budowa i modernizacja infrastruktury ogólnomiejskiej, budowa i modernizacja infrastruktury osiedlowej oraz działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym. Do 25 sierpnia, czyli ostatniego dnia terminu składania propozycji, do Urzędu Miejskiego wpłynęło 58 wniosków.

 • budżet_obywatelski_info.jpeg

  Propozycje zadań do BO 2020 tylko do końca tygodnia!

  Zostało jeszcze tylko parę dni, aby zgłosić swoje propozycje do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok. Zgodnie z harmonogramem ostatnie formularze powinny dotrzeć do Urzędu Miejskiego do 25 sierpnia. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów wszystkich przemyślan, wystarczy 30 osób popierających projekt w jednej z trzech kategorii: ogólnomiejskiej, osiedlowej lub o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym, czy sportowym.

 • panorama_z wieży.jpeg

  Rusza Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla na 2019 rok!

  Już w najbliższy poniedziałek, 2 lipca br., rusza nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2019 rok. Po krótkich perturbacjach prawnych związanych z uchwałą Rady Miejskiej wprowadzającą nowe rozwiązania do tej formy konsultacji społecznych, Prezydent Miasta zdecydował o powróceniu do formuły, która sprawdziła się przez ostatnie dwa lata, czyli zgłaszania projektów przez przemyskie zarządy Osiedli i ustaleniu kwot na ich realizację w zależności od liczby mieszkańców osiedli. Zgłoszone i pozytywnie zweryfikowane pomysły na inwestycje osiedlowe i inne ulepszenia powinniśmy poznać 3 września br.

 • Przemyśl_fot_A_Czereba.jpeg

  Zaakceptowane i odrzucone projekty Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok

  Zgodnie z harmonogramem Regulaminu Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok przedstawiamy Państwu wykaz zgłoszonych projektów. Poniżej znajdą Państwo pozytywnie zweryfikowane i odrzucone (wraz z przyczynami odrzucenia i innymi uwagami) pomysły, które zgłaszają zarządy przemyskich osiedli.

 • budżet_obywatelski_info.jpeg

  Rusza Budżet Obywatelski na 2020 rok. Od 6 sierpnia czekamy na propozycje zadań.

  Uchwała Rady Miejskiej w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla wchodzi w życie, a więc zapraszamy do udziału w tych konsultacjach społecznych. Od 6 sierpnia (wtorek) czekamy na Państwa zgłoszenia zadań w trzech kategoriach.

 • budżet_obywatelski_info.jpeg

  Zaakceptowane i odrzucone propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok

  Zgodnie z zasadami i trybem przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego przedstawiamy Państwu wykaz zgłoszonych zadań. W pliku załączonym poniżej znajdą Państwo pozytywnie zweryfikowane i odrzucone (wraz z przyczynami odrzucenia i innymi uwagami) propozycje zadań oddzielnie w trzech Kategoriach.