Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sprawy związane z udziałem w głosowaniu w wyborach do Parlamentu Europejskiego (uprawnienia dla wyborców niepełnosprawnych, głosowanie przez pełnomocnika, spis wyborców, rejestr wyborców, głosowanie korespondencyjne, głosowanie przez obywateli UE)

DANE KONTAKTOWE W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z GŁOSOWANIEM

Wszelkie informacje oraz wnioski dotyczące udziału w głosowaniu w wyborach Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 w tym na temat:

  • głosowania przez pełnomocnika,
  • uprawnień osób niepełnosprawnych,
  • głosowania na podstawie zaświadczenia,
  • wpisu do spisu wyborców,
  • stałego rejestru wyborców

uzyskać można w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Przemyślu ul. Rynek 1 (pok. 27, 29 II piętro) oraz pod numerami telefonów:

  • 166752086 – głosowanie pełnomocnika,
  • 166752080, 166752120 – pozostałe sprawy.

Email: , serwis wyborczy Urzędu Miejskiego w Przemyślu: https://bip.przemysl.pl/53132/wybory-do-parlamentu-europejskiego-w-2019-r.html


 Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.


INFORMACJA DOTYCZĄCA UPRAWNIEŃ WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH  W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 26-05-2019 R.


Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich, w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.


Warunki udziału w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego obywateli Unii Europejskiej