Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko Podinspektora w Biurze Rozwoju Miasta Przemyśla

Dyrektor Biura Rozwoju Miasta Przemyśla  informuje, że nabór na stanowisko urzędnicze Podinspektora w Biurze Rozwoju Miasta Przemyśla nie został rozstrzygnięty.


Uzasadnienie

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Biura Rozwoju Miasta Przemyśla o naborze na stanowisko Podinspektora w Biurze Rozwoju Miasta  Przemyśla z dnia 9 października 2018r. wpłynęło 12 ofert.
W wyniku przeprowadzonej przez Komisję Rekrutacyjną w dniu 4 grudnia 2018r. weryfikacji ofert pod względem formalnym ustalono, że 6 ofert spełniło wymogi niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Pozostali kandydaci zostali dopuszczeni do kolejnego etapu postępowania tj. rozmowy kwalifikacyjnej. Jeden z kandydatów w dniu przesłuchania zrezygnował z udziału w konkursie.
W wyniku przeprowadzenia konkursu na wolne stanowisko Podinspektora nie rozstrzygnięto naboru. Komisja zaproponowała pracodawcy trzech kandydatów. Kandydaci wskazani przez Komisję uzyskali identyczną liczbę punktów. Wobec powyższego Dyrektor Biura Rozwoju Miasta Przemyśla podjął decyzję o nie rozstrzygnięciu naboru.

       Dyrektor BRMP
Joanna Balawender-Wcisło

 

Przemyśl, dnia 12 grudnia 2018r.