Przejdź do treści strony WCAG

Komisje Rady Miejskiej w Przemyślu - VIII Kadencji

Komisja Budżetu i Finansów (KBF)
Małgorzata Gazdowicz – Przewodnicząca Komisji

Tomasz Leszczyński, Maciej Kamiński, Bogumiła Nowak, Ewa Sawicka, Andrzej Zapałowski, Janusz Zapotocki

 

Komisja Gospodarki Miejskiej (KGM)
Wojciech Rzeszutko – Przewodniczący Komisji

Robert Bal, Bartłomiej Barczak, Małgorzata Gazdowicz, Jerzy Krużel, Mirosław Majkowski, Bogumiła Nowak, Ewa Sawicka, Grażyna Stojak, Andrzej Zapałowski, Janusz Zapotocki, Paweł Zastrowski

 

Komisja Edukacji (KE)
Bogumiła Nowak
– Przewodnicząca Komisji

Robert Bal, Andrzej Berestecki, Monika Jaworska, Maciej Kamiński, Marcin Kowalski, Dariusz Lasek, Andrzej Zapałowski

 

Komisja Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia (KRS)
Dariusz Lasek
– Przewodniczący Komisji

Andrzej Berestecki, Bogumiła Nowak, Tomasz Schabowski, Ewa Sawicka, Janusz Zapotocki, Paweł Zastrowski

 

Komisja Promocji i Turystyki (KPT)
Mirosław Majkowski – Przewodniczący Komisji

Robert Bal, Monika Jaworska, Tomasz Leszczyński, Wojciech Rzeszutko

 

Komisja Kultury (KK)
Monika Różycka – Przewodnicząca Komisji

Robert Bal, Małgorzata Gazdowicz, Jerzy Krużel, Mirosław Majkowski, Bogumiła Nowak, Grażyna Stojak

 

Komisja Sportu (KS)
Bartłomiej Barczak – Przewodniczący Komisji

Robert Bal, Daniel Dryniak, Monika Jaworska, Marcin Kowalski, Dariusz Lasek, Tomasz Schabowski, Janusz Zapotocki, Paweł Zastrowski

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji (KSW)
Daniel Dryniak – Przewodniczący Komisji

Wojciech Błachowicz, Bartłomiej Barczak, Małgorzata Gazdowicz, Tomasz Kulawik, Tomasz Leszczyński, Monika Różycka, Tomasz Schabowski, Paweł Zastrowski


Komisja Rewizyjna (KR)
Tomasz Kulawik – Przewodniczący Komisji

Andrzej Berestecki, Wojciech Błachowicz, Daniel Dryniak, Monika Jaworska, Marcin Kowalski, Dariusz Lasek, Tomasz Leszczyński, Tomasz Schabowski, Paweł Zastrowski

 

Doraźna Komisja do spraw Opiniowania Wniosków o Nadanie Tytułu Honorowego Obywatela Miasta Przemyśla (HOMP)
Andrzej Berestecki, Małgorzata Gazdowicz, Jerzy Krużel, Tomasz Leszczyński, Bogumiła Nowak

 

Zespół do spraw zaopiniowania kandydatów na ławników
Małgorzata Gazdowicz, Grażyna Stojak, Daniel Dryniak, Mirosław Majkowski, Janusz Zapotocki.