Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Skarbnik Miasta Przemyśla

Nazwa Wydziału / Biura:
Skarbnik Miasta
Os. kierująca:
Monika Czuryk - Skarbnik Miasta
Nr telefonu:
48166751823
Nr telefonu wew.:
438
Lokalizacja:
ul. Wodna 11
Nr pokoju:
205
adres e-mail:
Adres skrytki e-puap:
/1srwa0y68c/skrytka lub /1srwa0y68c/SkrytkaESP

Monika Czuryk Skarbnik Miasta
Od 11 grudnia 2018 roku Skarbnik Miasta Przemyśla

Mam 44 lata, jestem mieszkanką Miasta Przemyśla, szczęśliwą mężatką i mamą 19 letniej córki - Aleksandry. Interesuję się muzyką, fotografią i pszczelarstwem.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na Wydziale: Zarządzanie i marketing o specjalności rachunkowość.

Mam bogate doświadczenie z zakresu finansów publicznych. Pracę zawodową w tej dziedzinie rozpoczęłam w Wydziale Finansowym Urzędu Wojewódzkiego w Przemyślu, w Oddziale Budżetowym, gdzie pracowałam do czasu wdrożenia reformy administracji publicznej w 1999 roku. W latach 1999-2006 pracowałam w Polsko-Ukraińskim Batalionie Sił Pokojowych w Przemyślu, w Pionie Głównego Księgowego, w tym przez 5 lat na stanowisku kierowniczym.

Posiadam uprawnienia wynikające z ustawy o finansach publicznych, tj. do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego, jak również certyfikat księgowy, nadany przez Ministra Finansów, potwierdzający kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W 2006 roku rozpoczęłam pracę w Urzędzie Miejskim w Przemyślu jako Audytor Wewnętrzny. Do moich zadań należało wspieranie Prezydenta w realizacji celów i zadań przez systematyczną ocenę kontroli zarządczej i czynności doradcze w Urzędzie Miejskim i w podległych jednostkach organizacyjnych Gminy Miejskiej Przemyśl.

 

Urząd Miejski w Przemyślu,
37-700 Przemyśl,
ul. Wodna 11