Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

INFORMACJA

o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów na członków

obwodowych komisji wyborczych


Informuję, że zgłoszenia kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych, w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r., przyjmowane są w pokoju Nr 7 Urzędu Miejskiego w Przemyśl, Rynek 1 w godzinach pracy Urzędu tj. pn, śr-pt. od godz. 7.30 do godz. 15.30, wt. 8.00 – 16.00.

Nadmieniam ponadto, że ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 17 października 2014r. (piątek) – o godz. 15.30.

Kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych może zgłaszać tylko pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego lub upoważniona przez niego osoba. Prawo zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych  mają pełnomocnicy tych komitetów(upoważnione osoby) których kandydata na wójta zarejestrowano w danej gminie lub które maja zarejestrowaną listę kandydatów na radnych w okręgu wyborczym, dla którego właściwa jest dana obwodowa komisja wyborcza.


Wszelkie informacje związane z procedurą dokonywania zgłoszeń można uzyskać pod w/w adresem lub telefonicznie (Nr tel. 16-675-21-02).

 

Urzędnik Wyborczy
Jan Jarosz