Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 539/2013 z dnia 31 grudnia 2013 r. Prezydenta Miasta Przemyśla w sprawie ustalenia stawek bazowych czynszu najmu za lokale mieszkalne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Przemyśl, oraz stawki czynszu najmu za lokale

Zarządzenie Nr 539/2013 z dnia 31 grudnia 2013 r. Prezydenta Miasta Przemyśla w sprawie ustalenia stawek bazowych czynszu najmu za lokale mieszkalne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Przemyśl, oraz stawki czynszu najmu za lokale mieszkalne nie wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Przemyśl a wynajmowane przez Gminę od właścicieli lokali lub budynków tj. osób fizycznych lub prawnych w związku z realizacją inwestycji niezbędnych dla Gminy Miejskiej Przemyśl.

PDFZarządzenie Nr 539/2013 z dnia 31 grudnia 2013 r. Prezydenta Miasta Przemyśla w sprawie ustalenia stawek bazowych czynszu najmu za lokale mieszkalne wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Przemyśl, oraz stawki czynszu najmu za lokale mieszkalne nie wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Przemyśl a wynajmowane przez Gminę od właścicieli lokali lub budynków tj. osób fizycznych lub prawnych w związku z realizacją inwestycji niezbędnych dla Gminy Miejskiej Przemyśl. (991,87KB)

PDFTabela oczynszowania mieszkań (438,05KB)