Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Podział Miasta Przemyśla na obwody głosowania

Uchwała Nr 74/2010 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 29 kwietnia 2010 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 95/2002 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 8 lipca 2002 r. w sprawie zmian w podziale Miasta Przemyśla na stałe obwody głosowania

Uchwała Nr 204/2011 Rady Miejskiej w Przemyśluz dnia 25 sierpnia 2011 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.


OBWIESZCZENIE
PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA
z dnia 5 września 2011 r.

o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych

 

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.112 ze zm.) w związku z art. 14 ust 2 ustawy przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.112 ze zm.) oraz w związku z Uchwałą Nr 74/2010 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 29 kwietnia 2010 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 95/2002 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 8 lipca 2002 r. w sprawie zmian w podziale Miasta Przemyśla na stałe obwody głosowania oraz Uchwała Nr 204/2011 Rady Miejskiej W Przemyślu z dnia 25 sierpnia 2011 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. ;

 

 podaje się do publicznej wiadomości

 
informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych utworzonych na terenie Miasta Przemyśla dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października  2011 r.

 


Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba Obwodowej
Komisji Wyborczej
1.

Ulice: Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 17 do końca, Bielskiego strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 115 do końca (od ul. Łętowskiej), Zofii Chrzanowskiej, O. Augustyna Kordeckiego, Lipowicka, Łętowska, Łokietka, Obronna, Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Sanatoryjna, Szańce strona lewa od nr 73 do końca, Stanisława Sobińskiego, Wołodyjowskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 51, Generała Józefa Wysockiego, Zamiejska, Żurawicka, Źródlana.

Świetlica Zarządu Osiedla Nr 4  „Lipowica” ul. Wysockiego 8
tel. 670-17-31

2.

Ulice: Daleka, Gościnna, Waleriana Kramarza, Kazanowska strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 11 (do ul. Generała Chłopickiego), Kochanowskiego, 3 Maja strona lewa od nr 103 do końca, Mokra, Opalińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 19, Orkana, Przerwy-Tetmajera, Pułaskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 19 do końca, Jana III Sobieskiego strona prawa do nr 4, strona lewa do nr 47, Studencka, Wita Stwosza, Żulińskiego, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa Nr 6  
im. Ojca Świętego Jana Pawła II  
ul. gen. M. Boruty–Spiechowicza 1

tel. 677-95-00
3.

Ulice: Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Generała Dwernickiego, Hoża, Kazanowska strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 13 do końca, Kordiana, Opalińskiego strona lewa od nr 19a do końca, Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Prądzyńskiego strona prawa od nr 28 do końca, strona lewa od nr 25 do końca (od ul. Generała Chłopickiego).

Szkoła Podstawowa Nr 6  
im. Ojca Świętego Jana Pawła II  
ul. gen. M. Boruty–Spiechowicza 1

tel. 677-95-00
4.

Ulice: Czwartaków, Generała Chłopickiego, Iwaszkiewicza, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Lelewela, 3 Maja strona lewa od nr 35 do nr 101, Okrzei, Ostrołęcka, Popielów, Prądzyńskiego strona prawa do nr 26, strona lewa do nr 23, Pułaskiego strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 17, Sułkowskiego.

Gimnazjum Nr 1  im. Orląt Przemyskich ul. 3 Maja 38

tel. 670-73-15
5.

Ulice: Generała Władysława Andersa, Monte Cassino, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, M.Orłowicza, Zakopiańska, Bukowa, Cicha, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 15, Krakowska.

Wojewódzki Szpital w Przemyślu
–Poradnia Ortopedyczna
 
ul. Monte Cassino 18

tel. 677-54-08
6.

Ulice: Astronautów, Stanisława Augusta, Pułkownika M.Borelowskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 23 do końca, Brodzińskiego, Ceramiczna, Chodźki, Bolesława Chrobrego, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Gazowa, Gliniana, Graniczna, Grenada, Idzikowskiego, Jabłoniowa, 29 Listopada, Małachowskiego, Mireckiego, Naruszewicza, Ordona, Emilii Plater, Podgórska, Przemyska, Sarbiewskiego, Szwoleżerska, Tarnowskiego, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zygmuntowska, Żółkiewskiego, 3 Maja strona prawa od nr 36 do końca, Jana III Sobieskiego strona prawa od nr 6 do końca, strona lewa od nr 49 do końca, Romera, Wyszyńskiego.

Nadleśnictwo Krasiczyn  
z siedzibą w Przemyślu
ul. 29 Listopada 12

tel. 670-66-55
7.

Ulice: Artura Malawskiego, Bielskiego strona lewa od nr 89 do nr 113, strona prawa od nr 62 do nr 78, Swobodna, Szańce strona lewa od nr 21 do nr 71.

II Liceum Ogólnokształcące  
ul. bpa J. Glazera 44

tel. 679-96-75
8.

Ulice: Bielskiego strona prawa od nr 22 do nr 60, strona lewa od nr 11 do nr 87, Generała Sikorskiego, Szańce strona lewa od nr 9 do nr 19.

II Liceum Ogólnokształcące  
ul. bpa J. Glazera 44

tel. 679-96-75
9.

Ulice: Biskupa Jakuba Glazera, Goszczyńskiego strona prawa.

Klub Osiedlowy PSM  
ul. bpa J. Glazera 10

tel. 670-35-65
10.

Ulice: Księdza Brzóski, Cmentarna, Drzymały, Grunwaldzka strona prawa do nr 44a, Św. Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Generała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Kraszewskiego, Generała Stanisława Maczka, 3 Maja strona lewa do nr 33, Malczewskiego, Norwida, Noskowskiego, Plac Unii Brzeskiej, Salezjańska, Skośna, Bolesława Śmiałego, Światowida, Wyczółkowskiego, Wróblewskiego, Obrońców Westerplatte, Zawiszy Czarnego.

Szkoła Podstawowa Nr 4  
ul. Św. Jana Nepomucena 10

tel. 670-23-06
11.

Ulice: Bema, Jordana, Kołłątaja, Kosynierów, Krasińskiego strona lewa od nr 13 do końca, Niemcewicza, Ogrodnicza, Pułkownika M.Borelowskiego strona lewa do nr 21.

Szkoła Podstawowa Nr 14  
im. Zjednoczonej Europy  
ul. Borelowskiego 12

tel. 670-72-70
12.

Ulice: Klasztorna, Krasińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 11, 3 Maja strona prawa do nr 34, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Racławicka, 22 Stycznia, Traugutta, Klementyny Hoffmanowej.

Klub Sportowy „Czuwaj”  
ul. 22 Stycznia 6

tel. 679-16-07
13.

Ulice: Barcewicza, Św. Brata Alberta, Pułkownika M.Borelowskiego strona prawa do nr 12, Buszkowicka, Wybrzeże Marsz. Ferdynanda Focha, Kadłubka, Koźmiana, Langiewicza, Lenartowicza, Obywatelska, Orzeszkowej, Pogodna, Rodziewiczówny, Rogozińskiego, Równa.

Szkoła Podstawowa Nr 14  
im. Zjednoczonej Europy  
ul. Borelowskiego 12

tel. 670-72-70
14.

Ulice: Bełwińska, Bielskiego strona prawa do nr 20, strona lewa do nr 9, Bieszczadzka, Ignacego Daszyńskiego, Franciszka Dolińskiego, Głogowska, Goszczyńskiego strona lewa, Grunwaldzka strona prawa od nr 46 do końca, Jasna, Jesionowa, Henryka Kadyi, Andrzeja Kmicica, Krzywiecka, Legnicka, Narutowicza, Księdza Ignacego Skorupki, Płowiecka, Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Marii Curie-Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Szańce strona lewa do nr 7 (od ul. Grunwaldzkiej do I-go Fortu), Majora Słabego, Ujejskiego, Władysława Warneńczyka, Węgierska strona prawa, Wołodyjowskiego strona lewa od nr 53 do końca, Zachariasiewicza, Onufrego Zagłoby.

Przedszkole Miejskie Nr 12  
ul. F. Dolińskiego 4

tel. 670-06-54
15.

Ulice: Browarna, Dubiecka, Dynowska, Ostrowska, Grunwaldzka strona lewa od ul. Rzecznej od nr 121 do końca, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II od ul. Rzecznej od nr 38 do końca, Węgierska strona lewa.

Osiedlowy Dom Kultury PSM  
ul. Wyb. O. Św. Jana Pawła II Nr 70

tel. 670-76-73
16.

Ulice: Felicjanek, Grunwaldzka strona lewa od nr 47 do nr 119, Ignacego Krasickiego, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II od nr 22 do nr 36, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa od nr 30 do końca, strona lewa od nr 31 do końca, Księdza Stojałowskiego, Szczęsna, Rzewuskiego, Rzeczna, Wieniawskiego.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich  

ul. Grunwaldzka 81
tel. 670-29-15
17.

Ulice: Barska, Długosza, Grzegorza z Sanoka, Grunwaldzka strona lewa do nr 45, Kasprowicza, Kremera, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3-go Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa do nr 28, strona lewa do nr 29, Księdza Piotra Skargi, Św. Józefa, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II strona prawa do nr 20, Żeromskiego.

Gimnazjum Nr 5  
im. Świętego Jana Kantego  
ul. Grunwaldzka 17
tel. 670-72-15
18.

Ulice: Bogusławskiego, Bohaterów Getta strona prawa do nr 22, strona lewa do nr 19, Brudzewskiego, Chmielna, Czarnieckiego, Dekerta, Generała Leopolda Okulickiego, Józefa Kałuży, Kopernika, Łukasiewicza, Kamienny Most strona prawa od nr 6 do końca, strona lewa cała, Podhalańczyków, Plac Św. Floriana, Reymonta, Rokitniańska, Rzeźnicza strona prawa cała, Sportowa, Strażacka, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zaciszna.

Specjalny Ośrodek  
Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Czarnieckiego 27

tel. 676-04-00
19.

Ulice: Generała Henryka Dąbrowskiego, Bohaterów Getta strona prawa od nr 24 do końca, strona lewa od nr 21 do końca, Kapuścińskiego, Kokosza, Konopnickiej, Koszykowa, Krucza, Krzywa, Łozowa, Mierosławskiego, Orzechowa, Pocztowa, Wincentego Pola strona prawa cała, strona lewa od nr 1 do nr 37, Mariacka (od terenu PKP do końca) strona prawa od nr 4 do końca, strona lewa od nr 7 do końca, Polna, Rzeźnicza strona lewa, Sadowa, Sanowa, Słoneczna, Szańcowa, Szymanowskiego, Wąska, Wiśniowa, Teofila Wiśniowskiego, Wiejska, Wierzbowa, Wilczańska, Wozowa, Zagrodowa, Zamknięta, Zielona, Zyblikiewicza,

Szkoła Podstawowa Nr 15  
ul. W. Pola 5

tel. 678-55-76
20.

Ulice: Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Brzozowa, Chodkiewicza, Chopina, Dębowa, Emilii Gierczak, Gołębia, Grabowa, Władysława Jagiełły strona prawa cała, Jaworowa, Jastrzębia, Jacka Kaczmarskiego, Klonowa, Kossaka, Świętej Królowej Jadwigi, Piotra Kmity, Kruhel Wielki, Kruhelska strona prawa do nr 48, strona lewa do nr 41, Krzemieniec, Pod Trzema Krzyżami, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Matejki, Parkowa, Pawia, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ptasia, Reja, Rosłońskiego, Sanocka, Sienkiewicza, Studzienna, Sucha, Waygarta, Witoszyńska, Zachodnia.

Szkoła Podstawowa Nr 1  
ul. Sienkiewicza 3

tel. 678-91-51
21.

Ulice: Franciszkańska, Jagiellońska strona lewa, Kościuszki, Mostowa, Plac Pułkownika Berka-Joselewicza, Plac Dominikański, Plac Na Bramie, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Rybi, Ratuszowa, Rynek, Serbańska, Wałowa, Przecznica Wałowa, Kazimierza Wielkiego, Wodna, Zaułek Wojaka Szwejka.

Gimnazjum Nr 2
 ul. Ratuszowa 1

tel. 678-65-75
22.

Ulice: Asnyka, Biskupia, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Księdza Jakuba Federkiewicza strona lewa, Fredry, Grodzka, Władysława Jagiełły strona lewa do nr 5, Kapitulna, Karmelicka, Katedralna, Michała i Kazimierza Osińskich, Biskupa J.S.Pelczara strona lewa od nr 1 do nr 3, Księdza J.Popiełuszki, Plac Czackiego, Plac Katedralny, Plac Niepodległości, Różana, Sąsiedzka, Słowackiego strona prawa do nr 10, O. Szykowskiego strona prawa, Biskupa J. Śnigurskiego, Tatarska strona prawa do nr 24, strona lewa do nr 7, Władycze, Zamkowa.

Szkoła Podstawowa Nr 11  
ul. Władycze 5

tel. 678-36-15
23.

Ulice: Jagiellońska strona prawa, Kamienny Most strona prawa do nr 4, Klonowicza, Konarskiego, Leopolda Hausera, Korzeniowskiego, Mariacka od ul. Mickiewicza do terenu PKP strona lewa od nr 1 do nr 5, strona prawa od nr 2 do nr 2a, Mickiewicza strona lewa do nr 61, strona prawa do nr 46, Mnisza, Nestora nr 1 i nr 2, Plac Legionów, Rejtana od ul. Dworskiego do ul. Mickiewicza tj. strona lewa nr 1 i nr 3, Siemiradzkiego, Generała J.Sowińskiego, Staszica, Tuwima.

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji  
ul. Mickiewicza 30

tel. 678-57-58

24.

Ulice: Akacjowa, Księdza Jana Balickiego, Basztowa, Bławatkowa, Chocimska, Czerwieńska, Ojca Makarego Demeskiego, Domowa, Księdza J.Federkiewicza strona prawa, Biskupa Fischera, Grochowska, Majora Hubala, Władysława Jagiełły strona lewa od nr 7 do końca, Jarowa, Kamienna, Komisji Edukacji Narodowej, Krakusa, Kruhelska strona prawa od nr 50 do końca, strona lewa od nr 43 do końca, Kupały, Mieszka I, Biskupa J.Pelczara strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Pasteura, Piasta Kołodzieja, Potokowa, Plac Św. Brunona–Bonifacego, Rakoczego, Rodzinna, Generała Stefana Grota - Roweckiego, Witolda Regera, Skalna, Przemysława strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa cała, Majora Sucharskiego, O. K.Szykowskiego strona lewa, Tatarska strona prawa od nr 26 do końca, strona lewa od nr 9 do końca, Ustronie, Wandy, Na Zawadach, Ziemowita, Żwirowa.

Internat Specjalnego Ośrodka
Szkolno–Wychowawczego Nr 1
ul. Basztowa 34

tel. 678-24-28

głosowanie  korespondencyjne

25.

Ulice: Benszówny, Czachowskiego, Przemysława strona prawa do nr 16, Słowackiego strona prawa od nr 12 do nr 104, strona lewa do nr 103, Stachiewicza, Zaleskiego.

I Liceum Ogólnokształcące  
ul. Słowackiego 21

tel. 676-95-70
26.

Ulice: Biblioteczna, Rejtana od ul. Dworskiego do ul. J.Słowackiego tj. strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Smolki, Dworskiego strona prawa do nr 18, strona lewa do nr 19.

I Liceum Ogólnokształcące
 ul. Słowackiego 21

tel. 676-95-70
27.

Ulice: Dworskiego strona prawa od nr 20 do nr 84, strona lewa od nr 21 do nr 67, Frankowskiego, Głowackiego, Grottgera, Kilińskiego, Moniuszki, Niewiadomskiego, Prusa, Puszkina, Tarnawskiego.

Gimnazjum Nr 3  
ul. Łukasińskiego 7

tel. 678-23-22
28.

Ulice: Bakończycka, Bujaka, Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Łukasińskiego, Leszczyńskiego, Nestora od ul. Dworskiego do końca, Sierakowskiego, Tymona Terleckiego, Wapowskiego, Zamenhoffa, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Gimnazjum Nr 3  
ul. Łukasińskiego 7

tel. 678-23-22
29.

Ulice: Batorego, Bilana, Budowlanych, Księdza A.Dobriańskiego, Fedkowicza, Gomółki, Grażyny, Harcerska, Generała J.Jasińskiego, Klaczki, Krównicka, Lwowska strona prawa do nr 76 i strona lewa do nr 81, Mickiewicza strona prawa od nr 48 do końca i strona lewa od nr 63 do końca, Miodowa, Mała, Księdza Jana Mogilnickiego, Młynarska, Nabielaka, Nowa, Nowowiejskiego, Orna, 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty, Wincentego Pola strona lewa od nr 39 do końca, Rozdroże, Sielecka, Stawowa, Szkolna, Sybiraków, Syrokomli, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tarniowa, Topolowa, Trentowskiego, Wernyhory, Wiklinowa, Wspólna, Zacisze, Zamoyskiego, Zana, Zbożowa, Zielińskiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego.

Ośrodek Kopalni Gazu  
ul. Jasińskiego 3
tel. 676-08-30

30.

Ulice: Droga Hurecka, Lwowska strona prawa od nr 78 do końca, strona lewa od nr 83 do końca, Niecała, Ofiar Katynia, Okrężna, Piaskowa, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Skolimowska, Sienna, Smolna, Wiarowa, Wola, Wschodnia.

Przedszkole Miejskie Nr 19  
ul. Ofiar Katynia 4a

tel. 678-00-87
31.

Ulice: Cegielniana, Dojazdowa, Fabryczna, Herburtów, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Obozowa, Okopowa, Piastowska, Pikulicka, Południowa, Pusta, Rolnicza, Słowackiego strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 105 do końca, Sobótki, Ułańska, Złota.

Szkoła Podstawowa Nr 8
 ul. Sobótki 23

tel. 678-99-74
32.
OBWÓD ODRĘBNY

Zakład Opiekuńczo – Leczniczy
 ul. Jasińskiego 15

tel. 678-30-38
33.
OBWÓD ODRĘBNY

Świetlica Zakładu Karnego  
ul. Rokitniańska 1

tel. 678-92-71
34.
OBWÓD ODRĘBNY

D.P.S. w Przemyślu  
ul. Wysockiego 99

tel. 670-56-58
35.
OBWÓD ODRĘBNY

D.P.S. Zgromadzenia Braci Albertynów  
ul. Św. Brata Alberta 1

tel. 670-73-40
36.
OBWÓD ODRĘBNY

D.P.S. w Przemyślu  
ul. Św. Brata Alberta 3

tel. 678-38-26
37.
OBWÓD ODRĘBNY

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio
w Przemyślu
 

ul. Monte Cassino 18
tel. 677-52-96
38.
OBWÓD ODRĘBNY

114 Szpital Wojskowy
z Przychodnią SP ZOZ
 
ul. Słowackiego 85

tel. 677-15-44
39.
OBWÓD ODRĘBNY

Niepubliczny Zakład Opiekńczo - Leczniczy i Opieki Paliatywnej 

"SAN-MED B&K" 
ul. Rogozińskiego 30 
tel. 677-97-53

Lokale w obwodach głosowania Nr 5, Nr 16, Nr 24, Nr 32, Nr 37 dostosowane są do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

Do głosowania korespondencyjnego dla wyborców niepełnosprawnych wyznacza się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 24 - Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1, ul. Basztowa 34, tel. 678-24-28

 

PREZYDENT
Miasta Przemyśla
Robert CHOMA

 
 

 

DOTOBWIESZCZENIE - OBWODY GŁOSOWANIA